MONDIA – Architekt developerem

Společnost MONDIA nabízí svým klientům komplexní a hlavně individuální servis při řešení rodinného bydlení ať v rodinném domě nebo i v bytových jednotkách. Vyhledáváme klidné části v nejbližším okolí Prahy, které se snažíme architektonicky zvelebit a současně na nich vybudovat jak kvalitní bydlení pro začínající rodiny, tak i domy vyhovující požadavkům náročnější klientely. Jsme prodejci, developeři a architekti v jednom. To vše nám zaručuje spolupráce s architektonickou kanceláří, která kromě projektů, které úspěšně zrealizovala pro externí klienty-developery, včetně zahraničních, uspěla i s vlastními projekty. Pro budoucí obyvatele to znamená zásadní rozdíl, o kterém se lze hned přesvědčit: sjednocení role developera s rolí architekta zmenšuje celkové náklady, zvětšuje flexibilitu a dovoluje více úprav projektu na míru každého budoucího obyvatele…a hlavně dělá ze všech účastníků projektu spojence. Uživatel chce nejlepší možné bydlení, architekt by po sobě rád zanechal kvalitní dílo. Pokud přijmeme, že kvalita mluví sama za sebe a má obecnou platnost, tak vidíme, že všichni usilujeme o stejný výsledek – o ten nejlepší možný.

Počet rušivých článků v procesu klient-prodejce-developer-projektant-realizace je eliminován. Každý klient má garantovánu maximální péči toho, kdo nejen zodpovídá za celkový výsledek, ale cítí se za něj i osobně zodpovědný. Tento přístup nejen šetří náklady, ale zajišťuje i kvalitnější komunikaci. Rh-arch ví, že úspěšná realizace je výsledkem komunikace.

 

 

 

 

 

Mezi služby patří: pozemek na prodej, pozemek praha, pozemek u prahy, pozemky, pozemky na prodej Praha, reality praha západ, levné pozemky u prahy, cena projektu rodinného domu, stavební pozemky praha a okolí, projekty moderních domů, projekty moderních rodinných domů, rd na klíč, rodinný dům na klíč apod.