Další pozemek prodán
12. duben 2016

Další pozemek byl prodán. Štastnému zájemci gratulujeme a přejeme hodně štěstí a radosti s budováním nového domova.

Předání Obci
1. únor 2016

Proběhlo oficiální předání veřejné komunikace, tlakové kanalizace a vodovodního řadu obci.

Realitní Projekt roku
13. listopad 2015

DĚKUJEME - Projekt Kopanský Mlýn byl vyhlášen veřejností Projektem roku 2015 !! -- děkujeme Všem za Vaši podporu a jsme moc rádi, že se Vám náš projekt líbil natolik, že jste pro něj hlasovali.

21. září 2015

Kolaudační souhlas - obslužná komunikace - SPLNĚNO!

21. září 2015

Kolaudační souhlas - VO - Veřejné Osvětlení - SPLNĚNO!

3. září 2015

Kolaudační rozhodnutí - vodovodní a kanalizační řád - SPLNĚNO vč. PRÁVNÍ MOCI.

19. srpen 2015

Kolaudace kanalizačního výtlaku - SPLNĚNO!

19. srpen 2015

Kolaudace vodovodní přípojky - SPLNĚNO!

17. srpen 2015

Kolaudační souhlas na přeložku kNN - splněno!

Dokumentace pro SP
4. červen 2015

Stavební povolení na výstavbu RD nabylo právní moci. Brzy Vás budeme informovat o postupu na výstavbě vzorových domů. 

Výkopy pro vedení VO
11. květen 2015

Na stavbě jsme započali výkopy pro přeložky elektrického vedení a přípravu pro Veřejné osvětlení. Tyto práce budou probíhat následující dva týdny.

Napsali o nás ...
23. duben 2015

V novém vydání časopisu REZIDENT o nás napsali krátký článek. Přečtěte si proč je projekt "Kopanský Mlýn" tak výjímečný. více zde

Nová gabionová zeď
20. duben 2015

Na stavbě nám dokončili výstavbu nové gabionové zdi. Podívejte se na více fotek nebo sledujte jak postupuje stavba na našich facebookových stránkách. 

Předání stavby
1. prosinec 2014

Proběhlo předání stavby společnosti Stavokomplet, která dokončí projekt v polovině roku 2015. Budou se dělat nové přípojky jak vodovodní tak kanalizační. Dále budeme realizovat přeložku od společnosti ČEZ, internetové přípojky a novou komunikaci včetně veřejného osvětlení a parkovacích míst.

23. květen 2014

Dnes nabyla právní moci změna územního rozhodnutí na umístění rodinných domů a dělění a scelování pozemků ve spodních dvou řadách pozemků. Horní řada má platné územní rozhodnutí z roku 1996.

25. duben 2014

Dnes nabylo právní moci stavební povolení na tlakovou kanalizaci - odkanalizování lokality Kopanský Mlýn. 

Prodejní kampaň zahájena
18. září 2013

V rámci zahájení prodejní kampaně je pro zájemce připravena úvodní konzultace s architektem zdarma!

Je také možné jednat o klientských změnách nad rozsah toho, co dovolí konfigurátor na webu.

V případě zájmu nás kontaktujte.

podpis smlouva
1. březen 2013

Byla podepsána Plánovací smlouva a Smlouva o spolupráci mezi společností Mondia a obcí Statenice. Smlouvy byly dne 25.2.2013 schváleny obecním zastupitelstvem a 1.3.2013 podepsány starostou.

metropol
25. září 2012

Další z rozhovorů architekta Říhy, vedoucího atelieru Rh-arch, autorů Kopanského Mlýna, tentokrát v pořadu Kde domov můj na TV Metropol.

cro
23. červenec 2012

Autor projektu Kopanský Mlýn v pořadu ČRo Host Radiožurnálu. Rozhovor s architektem Rostislavem Říhou o současné české architektuře a o tom, jak by vlastně taková architektura měla vypadat a fungovat, si můžete poslechnout zde.

rr
14. červen 2012

V časopise E15 najdete rozhovor s architektem Rostislavem Říhou, vedoucím atelieru Rh-arch, autorem projektu Kopanský Mlýn.

 

parkur
11. duben 2012

Ve volném čase můžete mimo jiných zajimavostí v okolí využít i jezdecký areál s restaurací v Kopanském Mlýně, který je přímo pod rodinnými domy.

noční autobus
12. leden 2012

Byla zavedena víkendová autobusová noční linka č. 615 Dejvická - Statenice, podívejte se na jízdní řád.

19. prosinec 2011
NEWSLETTER 02

U příležitosti Vánočních svátků jsme pro Vás připravili druhé vydání newsletteru

Vestavěné skříně
3. listopad 2011

Vestavěné skříně nově v konfigurátoru

Vybavte si Váš interiér kvalitními vestavěnými skříněmi za velmi výhodnou cenu.

Navrhli jsme pro Vás standard vestavěných skříní dle současného designového trendu. Již ve standardu nabízíme široký výběr barevnosti výplní dveří a dalších uživatelských úprav.

Podrobnější informace o rozsahu, materiálovém a technickém provedení standardu vestavěných skříní se dozvíte v kategorii interier u každého detailu domu.

Foto modelu
1. listopad 2011

 Pro Vaši lepší představu jsme pro Vás nechali zhotovit fyzický model, který je ke shlédnutí v kancelářích Czech4Home v Michalské ulici v Praze. Prohlédněte si fotografie v naší galerii ZDE.

Řez areálem
27. říjen 2011

Lokalita projektu Kopanský mlýn nabízí nejen nejvýhodnější jihozápadní orientaci domů a zahrad, ale i maximálního využití terénu, kdy je z každého domu nádherný výhled na protější zalesněné svahy.

Prohlédněte si řez areálem.

Vizualizace interiér
25. říjen 2011

Inspirujte se vizualizací obývacího pokoje o možnostech vnitřního uspořádání a vybavení Vašeho domu.

Design pakety
15. říjen 2011

Přizpůsobte styl Vašeho nového domu svým představám o bydlení.

Nabízíme Vám ojedinělou možnost výběru designu svého domu. Je Vám bližší použití tradičních materiálů jako dřeva a kamene nebo moderní kombinace materiálů?

Vyberte si ZDE.

7. říjen 2011
NEWSLETTER 01

Připravili jsme pro Vás první vydání newsletteru.

5. říjen 2011

Zahajujeme předprodej I.etapy. Neváhejte a vyberte si z celkem 14 rodinných domů šesti ruzných dispozičních typů, které si dále můžete nakonfigurovat dle svých představ.

Vyberte si dům z naší nabídky!

3. říjen 2011

Byl dokončen vývoj konfiguratoru, který Vám umožní si navolit u Vašeho domu vzhled, vybavení zahrady, interieru, technologii vytápění  a spoustu dalších doplňků. Připravují se poslední detaily k zahájení přeprodejů.

13. červenec 2011

Na hradě Krakovci byla slavnostně odhalena socha Mistra Jana Husa. Socha zasazená do svahu pod hradem vznikla ve spolupráci Rh-arch a sochaře Milana Váchy. Zobrazuje Jana Husa podle dochovaných dobových dokumentů, tedy jako menšího, silnějšího člověka, rozjímajícího před cestou ke Kostnickému koncilu. Podrobnosti najdete na našich stránkách. O slavnostním odhalení se píše například rozhlas.cz nebo rakovnicky.denik.cz. 

20. červen 2011

Byly zahájeny práce na vývoji konfigurátoru, v kterém si budete moci volit design domu, velikost garáže, vybavení zahrady, interiéru a technologií (topení, zabezpečení a jiné).

26. květen 2011

V časopise ASB právě vyšel profilový článek o našem architektonickém ateliéru. Můžete si ho přečíst tady.

14. březen 2011

V rámci projednávání projektu s úřady byl pozměněn urbanismus horní řady pozemků. Jejich tvar, umístění domů i členění a využití zahrad bylo optimalizováno v duchu konceptu P4I® na maximální možnou míru funkčnosti při zachování soukromí. Pokud se chcete o urbanistickem konceptu dozvědět více, klikněte sem.

1. únor 2011

Náš atelier ve spolupráci s akademickým sochařem Milanem Váchou vyhrál v soutěži o sochu Mistra Jana Husa. Socha bude stát na hradě Krakovec, kde tento významný reformátor našel útočiště v době prohlášení za kacíře. Více o soutěži i další podrobnosti jsou na našich stránkách.

8. prosinec 2010

Ve středeční příloze Práva vyšel o architektonicko-developerské činnosti naší kanceláře článek, který popisuje letos zrealizovanou nástavbu v centru Prahy. Více se můžete dovědět na našich stránkách nebo zde.

15. listopad 2010

Na pozemku 2.7 se již staví. Je hotova základová deska. Pozemek byl prodán ještě před zahájením projektu.

O poloze pozemku více ZDE.

31. srpen 2010

Byl prodán pozemek č. 3.3 v horní řadě domů. Pozemek byl prodán ještě před zahájením projektu.

O poloze pozemku více ZDE.